BIOAKTIVĀCIJA - MŪSU TEHNIKAS RUDENS KURSĀ


Mūsu pacienti sūdzas, ka ar viņiem notiek neparastas un nesaprotamas lietas: viņi jūt, ka viņiem ir kaut kas uzlikts, nekas neiet, viņi netiek vaļā no nelaimēm, slimībām, naudas trūkuma.

Cilvēki bieži runā par ļauno aci, lāstu, skaudību, kas nāk no citiem cilvēkiem. Cilvēkam vienmēr liekas, ka visās problēmās ir vainīgi „tie viņi’. Taču mēs ar Ēriku esam pārliecināti, ka 99% gadījumos cilvēkiem ir pašlāsts.

Pašlāsts? Vai tad iespējams, ka cilvēks nolādē pats sevi?

Reti, kurš cilvēks nolādē pats sevi, ja nu vienīgi tad, kad viņam ir smaga vainas sajūta un sevis nosodījums. Bet tas jau notiek neapzināti un cilvēks pie tā nav vainīgs.

Kas tad īsti ir pašlāsts – šī mistiskā lieta, kas neļauj cilvēkam būt veselam un laimīgam?

Nekādas mistikas šeit nav. Pašlāsts - tā ir kļūme organismā, kad stresa rezultātā organisms darbojas pret sevi. Mēs atklājām, ka pašlāsts ir dažādu fizioloģisko, elektrisko un bioķīmisko reakciju kļūme. Un diemžēl tas ir sākums onkoloģijai un autoimūnām slimībām, tādām kā artrīts un diabēts.

PAŠLĀSTS NAV MISTIKA. TĀ IR ZINĀTNISKI IZSKAIDROJAMA PARĀDĪBA, KO SAUC PAR REVERSIJU. TĀ IR NEIROLOĢISKA KĻŪME ORGANISMĀ, KAD STRESA REZULTĀTĀ ORGANISMS DARBOJAS PRET SEVI.

Ir cilvēki, kuri apgalvo, ka stresa situācijas viņus neietekmējot. Viņi nenervozē, ir savaldīgi... Iznāk, ka pašlāsts viņiem nedraud?

Pētījumi rāda, ka neskatoties uz emocionālo savaldību, stress negatīvi iespaido ķermeni. Arī savaldīgam cilvēkam ķermenī izdalās tādi paši stresa hormoni, kā tam, kurš nervozē.

Jūs jau varat nenervozēt, taču jūsu ķermenis pārdzīvo stresu pat tad, kad jūs lietojat parfimēriju, kur ir kaitīgas ķīmiskas vielas, lietojat neveselīgu pārtiku, nepareizi izpildāt fiziskos vingrinājumus… Elektromagnētisko kļūmi organismā var izraisīt arī neērti apavi, kas rada pārlieku slodzi pēdām. Kā zināms, pēdās ir visu iekšējo orgānu bioloģiski aktīvi punkti.

Jebkādas pārmaiņas jūsu dzīvē var izraisīt stresu: tuva cilvēka zaudējums, šķiršanās, parāds, darba zaudēšana, aiziešana pensijā, grūtniecība, kāzas, dzīves vietas maiņa, mācību sākums un nobeigums, pieaugušu bērnu aiziešana no mājas, svētki, atvaļinājums, ēšanas un miega režīma maiņa… Kā redzat, šīm pārmaiņām nebūt nav jābūt negatīvām.

Ir cilvēki, kuriem nepalīdz medikamenti. Pat dabīgās zāles izraisa blaknes. Ir cilvēki, kuri ir izmēģinājuši visu: apmeklējuši gan ārstus, gan dziedniekus, taču bez rezultātiem...

Arī šajos gadījumos pie vainas ir pašlāsts. Cilvēka organismā notiek elektromagnētiska kļūme, kad mainās polaritātes, viss it kā apgriežas ar kājām gaisā. Rodas homolaterālie traucējumi, t.i., kad smadzeņu puslodes nedarbojas saskaņoti. Organisms kaitē pats sev. Tas arī ir pašlāsts, un zinātniski šo parādību sauc par reversiju.

Organisms dara visu, lai kļūtu vēl slimāks: neiedarbojas, nepalīdz zāles un procedūras, prasās pēc kaitīgiem produktiem, negribas vingrot... Un pat tad, kad cilvēks aiziet uz sporta zāli – iegūst vēl kādu traumu.

Bet kā ir ar tiem, kuri bieži gūst traumas?

Neviena trauma nav nejauša. Ja jūs esat kaut ko sastiepuši vai sasituši, tas jau ir signāls, ka pašlaik jūs pārdzīvojat „sliktus laikus”.

Kad jūsu smadzeņu puslodes nedarbojas saskaņoti, jūsu kustības kļūs kokainas – un, lūk, jūs jau sāpīgi paklūpat vai arī sasitat savu mīļāko krūzīti.

Daudzi cilvēki sūdzas, ka viņiem neveicas: viņi visu apsver, apdomā, taču nez kāpēc pieņem nepareizus lēmumus, izvēlas neīstos draugus, vientiesīgi uzķeras uz krāpniekiem... Vai arī tas ir pašlāsts?

Pašlāsts jeb reversija skar tās jūsu dzīves jomas, kur jums nekad nekas nesanāk. Ja pašlāsts ir smagā formā, jūs arī uzvedaties tā, it kā gribētu dzīvot nelaimīgu dzīvi. Un neskatoties uz to, ka jūs apzināti tiecaties pēc laimes, neapzinātā uzvedība aizved jūs pretējā virzienā. Jūs jūtaties kā „nelaimes čupiņa”.

Jūs ļoti labi zināt, kā uzvesties stresa situācijās, taču uzvedaties pilnīgi pretēji – „atkal uzkāpjat uz grābekļa”. Bet faktiski vajadzētu kā tajā

Daži pat sastāda sarakstu, ko nevajag darīt, taču arī tas nelīdz.

Cilvēka energosistēmā var būt traucējumi, kas liek cilvēkam rīkoties un darboties pretēji tam, ko viņš darītu ar sakārtotu enerģētiku. Piemēram, jūs varat sev teikt: „Es esmu nogurusi katru vakaru pēc darba strīdēties ar vīru; šovakar mēs labi atpūtīsimies”. Neskatoties uz jūsu labajiem nodomiem, tad, kad vakarā no darba atgriežas jūsu vīrs, vārds pa vārdam un jūs jau, kā parasts, strīdaties. Jūs vainojat sevi, jūs domājat, ka tas ir gribasspēka trūkums. Nē! Tas ir pašlāsts – zinātniski to sauc par reversiju.

Atceros pacientu, kurš griezās pie manis pēc palīdzības: viņš nekādi nevarēja dabūt labāk atalgotu darbu, lai gan kā īsts profesionālis bija to pelnījis. Viņš nekādi nevarēja saprast, kāpēc aizejot uz pārrunām jaunā darba sakarā kaut kas vienmēr nogāja greizi. Es teicu, ka pie vainas ir viņa reverss, viņa pašlāsts, kas izpaužas kā nepārliecinātība, neticība savām spējām un spēkiem. Pārrunu laikā viņš uzvedas un runā tā, ka pats sev kaitē. Intervētāji to jūt un vienmēr noraida viņa kandidatūru. Viss nostājās pret viņu. Vairāku dziedniecības seansu laikā mēs kopīgi noteicām neveiksmju neiroloģisko cēloni, ar neiroplastiskām metodēm viņš kļuva drošs un pārliecināts par sevi. Rezultātā jau pirmajā intervijā viņš uzstājās spoži un dabūja ļoti labi apmaksātu darbu.

Viena no pašlāsta izpausmēm ir tā saucamie homolaterālie traucējumi, kad smadzeņu puslodes nedarbojas saskaņoti. Ja varu pārņem kreisā puslode, cilvēka lēmumi var izklausīties loģiski, taču tos neatbalsta labā intuitīvā puslode. Ja varu pārņem labā puslode, cilvēks var kļūt impulsīvs vai arī pārāk aizdomīgs.

Piemēram, liela uzņēmuma vadītājs uzaicina vakariņās cilvēku, ko grasās apstiprināt par savu vietnieku. Sieva pavēro viņu, pārmij dažas frāzes un vakarā saka vīram: “Nepieņem viņu!” Uz vīra jautājumu „kāpēc”, sieva nevar loģiski izskaidrot savas izjūtas, taču vēlāk izrādījās, ka viņas intuīcija bijusi nekļūdīga – vietnieks nebija sava uzdevuma augstumos un viņu vajadzēja atlaist. Ideāli mūsu smadzeņu puslodēm būtu jādarbojas līdzīgi kā vīrietim un sievietei – loģikai un intuīcijai būtu jāiet roku rokā. Bet ļoti bieži tā tas nenotiek.

Vai ir tā, ka jūs neatceraties kādu vārdu, meklējat to savā atmiņā, bet nevarat atrast? Vai arī jūs jaucat vārdus, dažreiz runājat pretēji tam, ko gribat pateikt: piem., ar roku rādāt pa labi, bet sakāt pa kreisi. Arī tie ir smadzeņu homolaterālie traucējumi.

 

Ja elektriskie impulsi jūsu ķermenī cirkulē homolaterāli, smadzeņu puslodes nestrādās saskaņoti. Visi zīdaiņi agrīnā vecumā ir homolaterāli: kad bērns sāk rāpot, vienlaicīgi darbojas tikai vienas ķermeņa puses roka un kāja. Vēlāk bērns iemācās veikt arī krusteniskās kustības. Vai esat redzējuši zirgus un pat suņus, kuri tā jocīgi staigā? (zirgi-aidinieki?) Viņi ir homolaterālie.

Homolaterālā cirkulācija var ietekmēt ne tikai kustības, bet arī jūsu intuīciju, darbaspējas un atveseļošanās ātrumu.

Kāpēc ir tā, ka cilvēki sūdzas, ka viņiem nekas neiet, bet tad, kad viņiem piedāvā kādu variantu kā atrisināt problēmu, viņi no tā atsakās?

Patiešām cilvēki ar pašlāstu atsakās no palīdzības un noraida labas iespējas. Viņi neredz plusus, bet it kā speciāli meklē mīnusus. Tādi cilvēki nespēj adekvāti novērtēt lietderīgas situācijas un pareizos cilvēkus, un paši pievelk sliktus notikumus.

Pašlāsts jeb reversija neļauj jums uzlabot savas dzīves kvalitāti. Jūs gribat mainīties, jūs gribat atveseļoties, taču zemapziņa uzskata, ka problēma ir iesakņojusies pārāk dziļi un būs ārkārtīgi grūti tikt ar to galā. Piemēram, jūs gribat nodarboties ar sevis dziedināšanu, taču pašlāsta skartā zemapziņa jums saka:

„Tas būs pārāk ilgi, tas būs pārāk grūti, tas būs pārāk dārgi. Un vispār tu neesi to pelnījis, tu neesi cienīgs būt vesels un laimīgs.”

Daži mūsu pacienti stāstīja, ka bija pierakstījušies uz mūsu kursiem, taču viss iegrozījās tā, ka viņi nekādi nevarēja atbraukt. Dažiem ar lielām grūtībām izdevās atnākt no stacijas līdz zālei – kāds it kā speciāli lika viņiem šķēršļus. Citi vairākus gadus gatavojās, bet nekādi nevarēja sakrāt naudu. Beidzot viņi ir šeit. Kāda paciente 90-to gadu sākumā pēdējos 200 metrus burtiski aizrāpoja pa asfaltu līdz Pētera durvīm. Vai varat iztēloties viņas asiņainos ceļgalus?

Kursu dalībniece Gunta: „Man bija tik grūti atnākt līdz zālei, jo neciešami sāpēja kājas. Taču galvā skanēja jūsu vārdi: „Mēs palīdzēsim, galvenais atnāc, pēc tam viss būs labi”. Un notika brīnums – pēc nodarbības es jau lidoju! Paldies jums, mīļie Skolotāji!”.

Vai cilvēks pats var noteikt, vai viņam ir pašlāsts vai nav?

Mūsu ilggadējā pieredze dziedniecībā rāda, ka pie pašlāsta cilvēkam ir daži no šiem simptomiem:

* ja agrāk no saaukstēšanās jūs atveseļojāties dažu dienu laikā, tagad slimojat vairākas nedēļas, vai arī jums slikti dzīst brūces, ilgi nevarat atkopties no citām slimībām.

* zema imunitāte vai nezināmas izcelsmes slimības; grūti noteikt diagnozi; nepalīdz zāles.

* alerģija, diabēts, artrīts vai citas autoimūnās slimības.

* sāp viss ķermenis vai ir klejojošas sāpes, kurām nevar atrast cēloni.

* savilkta spranda, smagi pleci, it kā kāds sēdētu uz pleciem.

* sāp mugura vai locītavas, kaut nebija nekādas traumas.

* nervu sistēmas traucējumi.

* hronisks nogurums; tieksme pēc alkohola vai cigaretēm.

* nepatīk savs atspoguļojums spogulī.

* trauksme, nelaimes priekšnojauta, kašķīgums.

* grūti savaldīt negatīvas emocijas.

* pazūd miers, pazūd prieks, pazeminās darba spējas; parādās atrautība no apkārtējās pasaules vai arī trula vienaldzība pret visu un visiem.

Vai šīs izpausmes var liecināt arī par to, ka cilvēkam ir uzlikta ļaunā acs, lāsts vai kāds cits enerģētiskais kaitējums?

Pareizi, šie simptomi var būt arī pie enerģētiskās skādes. Taču, kā apgalvo Havajiešu priesteri Kahūnas, citu cilvēku skaudība un citas negācijas “pielīp” tikai tad, ja cietušajam jau ir pašlāsts. Ja cilvēkam ir pašlāsts, viņš zaudē aizsardzību, viņš ir atvērts jebkādai negatīvai ietekmei. Taču, ja cilvēks ir brīvs no pašlāsta, citu cilvēku negācijas būs tikai, kā saka latvieši, kā kaķa lāsti.

Vai dziednieks var noņemt pašlāstu?

Atklāsim jums kādu noslēpumu – neviens dziednieks nevar noņemt pašlāstu! To var izdarīt tikai cilvēks pats. Mūsu loma ir vadīt viņu šajā attīrīšanās procesā, kad cilvēks iemācās un izpilda mūsu izstrādātās tehnikas.

TĀTAD: NEVIENS DZIEDNIEKS NEVAR NOŅEMT PAŠLĀSTU! TO VAR IZDARĪT TIKAI PACIENTS PATS.

Kas tad īsti jādara, lai atbrīvotos no pašlāsta?

Šajā kursā mēs jums atklājām savu unikālo metodiku kā atbrīvoties ne tikai no pašlāsta, bet arī no slimībām un psiholoģiskajām problēmām. Šo metodiku mēs nosaucām par bioaktivāciju. Bioaktivācija ir atveseļošanas programma, kas ietver sevi vairākas tehnikas un metodes.

Bioaktivācija ietver, apvieno sevī havajiešu priesteru Kahūnu tehnikas, ķermeniski orientētu psihoterapiju, morfoģenētiku, visjaunākos atklājumus par cilvēkaneirofizioloģiju, akupunktūru, kā arī mūsu izstrādātās tehnikas. Modernizējot senās zinības, apvienojot tās ar savu ilggadējo dziednieka pieredzi, mēs izstrādājām metodiku, kas ātri un viegli var atbrīvot jūs no enerģētiskās reversijas (no pašlāsta), iedarbināt organisma paatveseļošanas un atjaunošanas mehānismus.

Vai salīdzinot ar citām metodēm, ko jūs mācat savos kursos, bioktivācijai ir kādas sevišķas priekšrocības?

Pašlaik mēs esam pārņemti ar šo metodi un nevaram pierast pie bioaktivācijas atveseļošanas brīnuma. Mēs priecājamies no visas sirds, kad redzam gandrīz momentānu un reizē apbrīnojami noturīgu rezultātu! Bioaktivācijas tehnikas ir ārkārtīgi vienkāršas, un tās var izpildīt ikviens.

Vai ar bioaktivācijas tehnikām var tikt galā ar sevi, ja ir trauksme un nedrošība par nākotni? Vai var savaldīt savu kašķīgumu, vēlmi kontrolēt tuviniekus, ja ir bailes, ka ar viņiem var notikt kaut kas slikts?

Bioaktivācija momentāni maina smadzeņu elektroķīmiskos procesus, tāpēc dažu minūšu laikā jūs varat pārvarēt gan bailes, gan vainas sajūtu, kaunu, skaudību, dusmas. Ja problēma ir smagāka, jums, protams, vajadzēs veikt vairākus seansus. Taču dažu nedēļu laikā bez jebkādiem medikamentiem jūs tiksiet galā arī ar tik nopietnām problēmām, kā kaitīgi paradumi, sevis nosodīšana, trauksme, sēras, depresija.

Bioaktivācija palīdzēs jums kontrolēt emocijas, sasniegt panākumus mācībās, sportā un darbā. Bioaktivācija atklās jūsu dabas dotās spējas pārliecinoši runāt, rīkoties un uzvesties, pieņemt un mīlēt sevi, būt apmierinātam ar dzīvi, kā arī dziedināt sevi.

Atpakaļ